KSONIC KWD-2620 Cyfrowa Zgrzewarka Ultradźwiękowa 20kHz

49 200,00 zł brutto

40000,00 zł netto

Nr kat: kwd2220, kwd-2220, ksonic Dostępność:   Ostatnia sztuka
Ilość:

KSONIC KWD-2620 Cyfrowa Zgrzewarka Ultradźwiękowa 20kHz z automatycznym systemem kontroli częstotliwości.

Powstała w oparciu o najnowocześniejsze technologie projektowania maszyn z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantują najwyższą precyzję podczas przeprowadzania procesów zgrzewania. 

 

Opis:

Zaawansowana technologicznie zgrzewarka ultradźwiękowa do zgrzewania detali z tworzyw termoplastycznych m.in. PP, PC, PU, PA, PBT, PES, PVC, PM z możliwością precyzyjnej regulacji: prędkości opadania sonotrody, ciśnienia docisku zgrzewania, czasu zgrzewania, głębokości łączenia oraz licznika zgrzanych detali.

Pod wpływem ultradźwięków uzyskujemy drgania cząsteczek materiału w wyniku, których wydziela się ciepło dzięki czemu materiał zyskuje właściwości plastyczne i przy docisku łączy się na stałe z drugim materiałem.

 

 

Cechy / zalety:

PWM - Pulsowa regulacja szerokości amplitudy (50%~100%)

Zabezpieczenie przed przeciążeniem sonotrody.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem układu ultradźwiękowego i zasilającego.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Automatyczna diagnostyka układu ultradźwiękowego przy uruchomieniu.  

 

Zastosowanie:

Samodzielne stanowisko do łączenia termoplastycznych detali, opakowań, tekstyliów lub element linii produkcyjnej np. worków kieszeniowych, itp.  

 

Parametry techniczne:

Moc: 2200W

Częstotliwość: 20kHz

Zasilanie: 220V-240V, 50/60Hz, 15A

Cylinder: 63Ø x 75mm

Wymiary: 370 x 670 x 1030~1330 (Dł. x Szer. x Wys.)

 

Jako firma BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem marek SUPER ULTRASONIC CO., LTD. oraz KING ULTRASONIC CO., LTD. Są to liderzy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych.

Jako jedyni jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn ultradźwiękowych. 

 

Maszyna ultradźwiękowa jest produkcji tajwańskiej, zgodna z normami europejskimi.

Zapewniamy jej wysoką jakość i niezawodność pracy, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów Państwa produkcji.

 

Jako firma BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem marek SUPER ULTRASONIC CO., LTD. oraz KING ULTRASONIC CO., LTD. Są to liderzy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych. 

Jako jedyni jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn ultradźwiękowych. 

Maszyna ultradźwiękowa jest produkcji tajwańskiej zgodna z normami europejskimi. Zapewniamy jej wysoką jakość i niezawodność pracy, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów Państwa produkcji. 

KSONIC KWD-2620 Cyfrowa Zgrzewarka Ultradźwiękowa 20kHz z automatycznym systemem kontroli częstotliwości. Powstała w oparciu o najnowocześniejsze technologie projektowania maszyn z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantują najwyższą precyzję podczas przeprowadzania procesów zgrzewania. 

  

UWAGA: Maszyna w stałej sprzedaży, dostępna na stanie magazynowym firmy.

Zachęcamy do kontaktu z nami konsultacji technicznych oraz poznania cen.  Prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 42-6849800 lub EMAIL: bosmann@bosmann.com.pl

Pliki do pobrania!

Inne produkty w tej kategorii