maszyna czerwona_3.png

Oferta Maszyny ultradźwiękowe

maszyna czerwona_3.png

Oferta KOMPONENTY Produkcja masek

maszyna czerwona_3.png

Oferta Włókniny
reklama.jpg

CZĘŚCI

Części zamienne do maszyn szwalniczych 

Zobacz więcej

MATERIAŁY SYNTETYCZNE

Włókniny

Czytaj więcej

Przemysłowe maszyny i akcesoria do szycia - naprawa i serwis

Witaj na naszej stronie! Jeśli działasz w przemyśle szwalniczym to jesteś we właściwym miejscu. Już od lat działamy na rynku, pomagając większym i mniejszym przedsiębiorstwom z branży szwalniczej i przemysłu łączenia materiałów sztucznych. Dostarczamy niezawodny i nowoczesny sprzęt, prowadzimy również import nici i innych akcesoriów szwalniczych. Ciągle udoskonalamy i rozszerzamy nasz wachlarz usług. A wszystko po to, by nasza oferta jak najlepiej pasowała do Twoich potrzeb i oczekiwań.

W naszym asortymencie znaleźć można maszyny i akcesoria do szycia maseczek ochronnych. Dzięki nim, stworzyć można wysokiej jakości produkt, bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowanie szpitali, gabinetów lekarskich i wiele innych placówek związanych z ochroną zdrowia. Sprzedajemy także zaawansowane przemysłowe maszyny szwalnicze, które pozwalają na zastosowanie rozmaitych technik szycia - każde przedsiębiorstwo znajdzie więc sprzęt odpowiedni dla siebie. W ramach naszych usług możliwa jest naprawa i serwis maszyn szyjących. Urządzenia te nie mają przed nami tajemnic i chętnie pomożemy wrócić im do życia.

Ważną częścią naszej działalności jest również hurtownia nici. Już od wielu lat dostarczamy dodatki krawieckie, nici poliestrowe, nici szwalnicze do szycia średniego i ciężkiego oraz przędzę. U nas znajdziesz też rzepy, tasiemki i lamówki w pełnej gamie kolorystycznej.

Importujemy nici z Chin i Azji od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują doskonałą jakość i atrakcyjną cenę.

Miejscem naszego działania jest Łódź - miasto, które jest kolebką przemysłu włókienniczego. Nie oznacza to, że działamy jedynie lokalnie. Nasza działalność ma zasięg globalny, wykraczając poza Polskę i kontynent. Umożliwiamy zakup sprzętu i akcesoriów szwalniczych drogą online. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy nieustannie dopasowują się do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań klientów. Służymy nie tylko radą. Możemy stworzyć unikalne rozwiązania produkcyjne, a także maszyny szwalnicze i inne urządzenia oparte na technologii ultradźwiękowej, które będą dopasowane do potrzeb konkretnego klienta i jego potrzeb.

Nasz sprzęt, maszyny do szycia, akcesoria szwalnicze i nici, to gwarancja najwyższej usługi. Oferowane urządzenia są solidne i funkcjonalne, a także innowacyjne. Zajmujemy się serwisem i naprawą sprzętu szwalniczego, tak, aby działał on jak nowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

 


Bosmann 

Jesteśmy międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku i ponad 25-letnim doświadzczeniem w branży. Specjalizujemy się w przemyśle szwalniczym i we wszystkim, co z nim związan.e

czytaj więcej