Zigzag

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 228,00 zł - 1 229,00 zł

Najlepsze automatyczne maszyny do szycia - ZigZag

Spośród różnego rodzaju maszyn do szycia w naszej ofercie nie brakuje także rozwiązań specjalistycznych - takich jak maszyna Zig Zag stosowana do obszywania m.in. butów i czapek.

Właściwości maszyn do obszywania

Ozdobne obszywanie czapek czy butów jest możliwe dzięki specjalistycznym właściwościom urządzeń takich jak maszyna do szycia Zig Zag. Chodzi m.in. o: możliwość pracy na wysokich obrotach, co pozwala na szybkie obszywanie dużych ilości materiału o określonych parametrach; zastosowanie nowoczesnego rodzaju igieł gwarantujących możliwość intensywnej eksploatacji maszyny; dostosowanie do różnych rodzajów szwów do obszywania butów czy czapek; regulację stopki maszyny.


Każda maszyna do obszywania butów z naszej oferty ma podzespoły gwarantujące możliwość pracy w profesjonalnych zakładach szwalniczych. Ściegi wykonywane przy pomocy tego rodzaju maszyn są nie tylko trwałe, ale mogą być także bardzo ozdobne. Tego rodzaju maszyny obuwnicze są przystosowane do pracy z materiałami lekkimi i średnimi.

Pozostałe zastosowania maszyn do obszywania

Oferowane przez naszą firmę urządzenia szwalnicze są przystosowane także do obszywania innych elementów - np. wywietrzników w czapkach różnego typu. Regularnie w ofercie pojawiają się zmodernizowane modele maszyn. Dzięki temu klienci z branży szwalniczej mogą nabywać ulepszone technologie zwiększające efektywność codziennej pracy. Istnieje możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnych warunkach na zakup naszych maszyn do obszywania (takich jak model Zig Zag) - w tym w ramach organizowanych regularnie wyprzedaży.

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

ZJ20U-53B Maszyna...
Nr kat: ZJ20U53B, czapek, cap

ZJ20U-53B Maszyna szwalnicza ZOJE do ... ZJ20U53B jest wykorzystywana do ozdobnego...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
1 228,77 zł
999,00 zł
  • Wyprzedaż!