Lampki do maszyn szwalniczych

Filtruj według

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 89,00 zł

Lampki do maszyn szwalniczych. Wyposażenie szwalni. Oświetlenie do szwalni. Energooszczędne i diodowe LED, HAIMU najwyższa jakość, układy przeciwwstrząsowe.

Lampki do maszyn szwalniczych

Szycie na maszynie szwalniczej wymaga skupienia, cierpliwości, precyzji i dokładności. Aby praca była wydajna niezbędne jest wyposażenie stanowiska pracy w odpowiednie oświetlenie, takie jak lampki do maszyn szwalniczych. Takie akcesorium zapewnia bowiem komfortowe warunki pracy, co sprzyja wydajności i efektywności.

Niniejsza kategoria obejmuje wysokiej jakości oświetlenie do maszyn szwalniczych. Dostępne mamy je w rozmaitych wariantach. W ofercie znajdują się lampki wyposażone w świetlówkę 7W z transformatorem, które można wygodnie mocować przy pomocy magnesu do główki maszyny. Lampka LED do maszyny szwalniczej daje punktowe, mocne źródło światła, które można kierować w zależności od potrzeby. Takie źródło oświetlenia jest również bardzo wygodne w montażu, ponieważ lampkę można zainstalować w dogodnym miejscu do główki maszyny. Można ją podłączyć bezpośrednio pod wyłącznik do silnika.

Lampka do maszyny szwalniczej daje jasne i jednolite, zimne światło, które jest przyjazne dla oczu i zapewnia komfort wykonywania pracy. Dużym plusem jest możliwość regulacji, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego kąta padania światła. Dodatkowym atutem jest bardzo wygodny system mocowania na magnes, co umożliwia szybkość instalacji i demontażu. Lampy szwalnicze mają wbudowany nowoczesny transformator, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić na energii elektrycznej, co jest ogromnym plusem przy trybie pracy ciągłej i w warunkach jesienno-zimowych.

Oferowane lampki świetnie się sprawdzą na szwalniach i w pracowniach krawieckich. To nowoczesne oświetlenie, które zapewnia wygodną i bezproblemową pracę, a to przedkłada się na wysoką jakość produktów gotowych. Zakup takich lampek to bardzo dobra inwestycja dla każdego przedsiębiorcy.

Produktów: 7

Aktywne filtry

Żarówka do lampki...
Nr kat: hm7w, haimu, 7W, żarówka, świetlówka

Żarówka do lampki szwalniczej Haimu H... HM-7W HAIMU Żarówka do lampki szwalniczej Haimu...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
28,00 zł
22,76 zł