Maszyny do ciężkiego szycia skór, tapicerki, itp.

Profesjonalne maszyny do szycia skóry i tapicerki

Szycie skóry na maszynie wcale nie należy do łatwych zadań. Jeśli jednak dysponujemy odpowiednio przystosowanym do szycia takich materiałów sprzętem, to praca może się okazać nie tylko przyjemna, ale i wydajna. Ciężkie tworzywa takie jak skóra, filc, tapicerka, brezent czy filc wymagają zastosowania specjalistycznych, przemysłowych maszyn. Dzięki takim urządzeniom zakłady odzieżowe, szyjące odzież ze skór mogą pracować sprawnie i wydajnie. Produkcja przemysłowa nie lubi żadnych przestojów ani awarii dlatego maszyna do szycia skóry to obowiązkowy must have każdej specjalistycznej szwalni.

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości urządzenia do szycia skór, tapicerki i innych ciężkich tkanin o zróżnicowanej grubości. Oferowane urządzenia cechują się prostą, ergonomiczną konstrukcją, wygodną obsługą oraz wysoką precyzją pracy. Wśród naszego asortymentu dostępne są stębnówki praworamienne, 1-igłowe z potrójnym transportem i z cylindryczną główką maszyny, które zapewniają dokładny transport łączonych materiału. Dzięki łożu cylindrycznemu można uzyskać perfekcyjne efekt szycia po krzywiznach i na małych elementach skórzanych.

Prezentujemy wiele modeli urządzeń do szycia ciężkich materiałów, takich jak stębnówka słupkowa, dwuigłowa z transportem dolnym i górnym - z wysokim podnoszeniem stopki i z wygodną przestrzenią roboczą, pozwalającą na szycie dużych elementów, stębnówka słupkowa 1- igłowa z transportem dolnym i górnym z dużym obrotowym chwytaczem czy stębnówka 1-igłowa z potrójnym transportem ząbkowym, igłowym i stopkowym.

Maszyna do szycia tapicerki i skóry charakteryzuje się dużą wydajnością i niskim poborem energii, co przedkłada się na znaczne oszczędności w firmie. Ponadto posiada nowoczesną i ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu prezentuje się bardzo estetycznie. Maszyna do szycia tapicerki, skóry i brezentu to fabrycznie nowy model, który idealnie nadaje się do szwalni, produkujących wyroby ze skóry na skalę przemysłową, firm tapicerskich i cholewkarskich. Prezentowane modele to najwyższa jakość, niezawodność obsługi i atrakcyjny design.

Aktywne filtry

GC2618 Stębnówka...
Nr kat: GC2618, zj2618

GC2618 Stębnówka praworamienna 1-igło... GC2618 Maszyna szwalnicza praworamienna, z łożem...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
2 600,00 zł
2113,82 zł
YAOHAN YH691D-810 Stębnówka...
Nr kat: yh691d, yaohan, słupkowa, outlet

YAOHAN YH691D-810 Stębnówka słupkowa ... YAOHAN YH691D-810 stębnówka słupkowa 1- igłowa z...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
7 599,00 zł
6178,05 zł
  • Wyprzedaż!