Ryglówki

Ryglówki do szycia

Ryglówki to specjalistyczne maszyny wykorzystywane w przemyśle szwalniczym w celu zabezpieczenia/wzmocnienia odzieży w tych miejscach, w których jest najbardziej narażona na rozerwanie tj. np. szlufki lub kieszenie. Nazwa urządzenia pochodzi od rodzaju wykonywanego szwu, jakim jest rygiel, czyli gęstego przeszycia, które pozwala zapewnić bardzo mocne połączenie tkanin. Nic więc dziwnego, że tego typu maszyna do szycia jest bardzo chętnie wykorzystywana m.in. przy produkcji toreb, plecaków turystycznych oraz pokrowców.

Ryglówka przemysłowa daje możliwość wybierania spośród kilku wzorów szwu ryglowego. Pozwala to nie tylko na trwałe i skuteczne wzmocnienie szytej odzieży, ale również nadanie jej wyjątkowego charakteru. Ich prędkość i niezawodność doskonale sprawdza się podczas wykonywania dużej ilości rygli, także tych ozdobnych w krótkim czasie.

Ogólna charakterystyka i zastosowanie

Ryglówka to maszyna do szycia, której tak naprawdę nie może zabraknąć w Twojej szwalni, jeżeli zależy Ci na produkcji wysokiej jakości odzieży lub też innych towarów, w których należy zadbać o wzmocnienie miejsc podatnych na rozerwanie. W zależności od wybranego modelu urządzenie może pozwalać na szycie zarówno tych standardowych, jak i zaawansowanych rygli, które sprawią, że gotowy produkt będzie charakteryzował się dużą różnorodnością i odmienną estetyką pod względem wykończenia. W ten sposób wykonane przeszycia będą niepowtarzalne i wyjątkowe. Ich dużą wydajność, uniwersalność i funkcjonalność sprawia, że można je stosować nie tylko w przypadku zabezpieczania i wzmacniania niektórych miejsc w odzieży takich jak np. kieszenie, ale także z powodzeniem można z nich korzystać przy produkcji:

- namiotów; plecaków, w tym plecaków turystycznych,

- odzieży wojskowej;

- toreb; pokrowców;

- taśm przeznaczonych dla sportowców.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukiwany produkt nie został znaleziony. Prosimy o kontakt z działam handlowym 42 684 98 00, email: bosmann@bosmann.com.pl