sp. z o.o. 

Technologie łączenia materiałów przy zastosowaniu szycia oraz zgrzewania ultradźwiękowego 

.

.

Bosmann sp. z o.o. to międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku i ponad 25-letnim doświadczeniem w branży.

Nasza siedziba mieści się w Łodzi dawnej kolebce przemysłu włókienniczego, a swoją działalność prowadzimy globalnie, począwszy od Europy, po Stany Zjednoczone i Azję.

Specjalizujemy się w przemyśle szwalniczym oraz w technologii ultradźwiękowej służącej do  łączenia tworzyw syntetycznych, materiałów sztucznych.

Jako wieloletni importer maszyn szwalniczych i zgrzewarek ultradźwiękowych zapewniamy naszym Klientom nowoczesny i niezawodny sprzęt, maszyny oraz urządzenia, które sprostają najwyższym wymaganiom produkcyjnym. Prowadzimy bezpośredni import nici i wielu akcesoriów szwalniczych. Dzięki zaangażowaniu i dbałości o jak najwyższy standard usług możemy pochwalić się szerokim gronem stałych Klientów i Partnerów Biznesowych, z którymi łącza nas długoletnie relacje handlowe. 

.

Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają potrzeby współczesnych przedsiębiorstw z branży szwalniczej, jak i przemysłu łączenia materiałów sztucznych.

.

.

Maszyny szwalnicze, nici, akcesoria szwalnicze, zgrzewarki ultradźwiękowe oraz inne produkty i usługi

  • Bezpośredni import maszyn szwalniczych, części zamiennych, akcesoriów szwalniczych i nici poliestrowych z certyfikatami Swiss Oeko-Tex i ISO 

  • Nasza specjalizacja to dystrybucja maszyn opartych na technologii ultradźwiękowej, zgrzewarek ultrasonicznych do łączenia materiałów syntetycznych. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy KING ULTRASONIC – uznanej marki maszyn i podzespołów do ultradźwiękowego zgrzewania. Najwyższa jakość produktów potwierdzona jest badaniami i certyfikatami oraz ISO 9001, ISO 13485.

  • Filtracja i media filtracyjne to dziedzina ściśle połączona z technologią ultradźwiękową. Świadczymy usługi ultradźwiękowego pikowania tkanin, czyli łączenia ze sobą materiałów syntetycznych w materiały wielowarstwowe, w efekcie czego nasi odbiorcy dostają gotowy pikowany materiał na kurtki, kapy, do obić meblowych oraz media filtracyjne do produkcji szerokiej gamy filtrów m.in. filtrów powietrza, worków do odkurzaczy.

  • Oferujemy również specjalistyczne linie do produkcji worków do odkurzaczy, masek przeciwpyłowych, produktów filtracyjnych i wiele innych rozwiązań mających zastosowanie w obróbce tworzyw sztucznych.

  • Firma Bosmann to nie tylko dystrybucja wysokiej klasy urządzeń szwalniczych i ultradźwiękowych, lecz także wyspecjalizowany serwis maszyn szwalniczych i zgrzewarek ultradźwiękowych

.

.

.

Polityka firmy 

Naszym celem jest utrzymanie wysokiej  pozycji na rynku poprzez umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta, najwyższej jakości produkty w ofercie, a także dzięki przystępnej ofercie cenowej.

Ciągle poszerzamy wachlarz usług, w tym gwarancyjny i pogwarancyjny serwis maszyn ultradźwiękowych  oraz nasze „know-how” oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Możemy stworzyć dla Państwa unikalne rozwiązania produkcyjne oraz maszyny szwalnicze, a także urządzenia oparte na technologii ultradźwiękowej dostosowane do potrzeb Waszej produkcji. Podejmujemy wyzwania, wykorzystując przy tym innowacyjne zdobycze techniki i wiedzę inżynierską.

Powstałe w ten sposób prototypy tworzą naszą własną linię maszyn produkcyjnych, które sprzedajemy na całym świecie pod marką BOSMANN. Są to linie do produkcji worków do odkurzaczy, filtrów kieszeniowych, produktów jednorazowych jak maseczki higieniczne, maseczki przeciwpyłowe i wiele innych.

.

.

Proponujemy rozwiązania przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców, a w swoich działaniach łączymy doświadczenie, profesjonalizm oraz innowacyjność.

.

Bosmann Sp. z o.o.     93-106 Łódź, ul. Kilińskiego 210
Firma Handlowo-Produkcyjna "LIGHTEX" WEIJUN ZHENG 93-172 ŁÓDZ ul. Rzgowska 64 m.10       

tel.: +48 42 684 98 00      e-mail: bosmann@bosmann.com.pl