BOSMANN Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Łodzi - największym włókienniczym mieście centralnej Europy i  jest profesjonalną firmą zaopatrywaną przez wiodących tajwańskich i chińskich producentów.

Specjalizujemy się w różnego rodzaju maszynach do szycia, zgrzewarkach ultradźwiękowych oraz częściach zamiennych. Ponadto nasza firma oferuje usługi pikowania ultradźwiękowego.


SZYCIE
Przemysłowe maszyny do szycia odzieży, butów, toreb, bielizny, strojów kąpielowych, jeansów, odzieży ochronnej  itp.

Części zamienne i akcesoria takie jak: stopki, płytki, chwytacze, noże krojcze i pozostałe części zamienne oraz akcesoria szwalnicze takie jak nici, krzesła obrotowe, lampki szwalnicze, nożyczki krawieckie, igły, obcinaczki do nici itp.

ZGRZEWANIE

Włóknin:  przemysłowe ultradźwiękowe zgrzewarki do zgrzewania, łączenia i wykańczania  jednorazowej odzieży ochronnej, w tym odzieży medycznej , fartuchów chirurgicznych i ochronnych, nakładek na obuwie, czepków, przykryć  na stoły operacyjne , prześcieradeł , masek ochronnych, filtrów powietrza,  wody, oleju, pyłów oraz worków do odkurzaczy, worków filtracyjnych do klimatyzacji  itp.

Plastików:   przemysłowe ultradźwiękowe i obrotowo-tarciowe zgrzewarki do zgrzewania detali z tworzyw sztucznych  zastosowanych dalej w przemyśle samochodowym, spożywczym, elektronicznym, AGD, do produkcji opakowań  oraz w przemyśle tekstylnym do produkcji koronek odzieżowych , obrusów, serwetek, koców, pokrowców, zasłon itp.  Maszyny te zapewniają bardzo wysoką wydajność i doskonałą  jakość gotowych wyrobów .

PIKOWANIE

Przemysłowe ultradźwiękowe maszyny do pikowania ultradźwiękowego bez użycia igieł i nici . Wykonujemy usługi pikowania a także sprzedajemy ultradźwiękowe maszyny do pikowania bezszwowego. Produkty przepikowane stosuje się w przemyśle odzieżowym (płaszcze i kurtki, kamizelki ),  meblowym , (tapicerka, materace , śpiwory,  torby itp.) Maszyny te zapewniają bardzo dużą wydajność i  doskonałą jakość gotowych wyrobów.

POLITYKA FIRMY 
Naszym celem jest zdobycie prestiżowej pozycji na rynku poprzez umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta w przystępnych cenach. Ciągle poszerzamy wachlarz usług, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz nasze „know-how” oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Chętnie podejmujemy się indywidualnych projektów, tworząc unikalne rozwiązania i maszyny dostosowane do potrzeb klienta, wykorzystując przy tym najnowsze zdobycze techniki i wiedzę inżynierską.

Powstałe w ten sposób prototypy tworzą naszą własną linię maszyn produkcyjnych, które sprzedajemy na całym świecie pod marką BOSMANN.

USŁUGI 

Firma Bosmann Sp. z o.o. oferuje również pomoc w kontaktach z producentami z Azji w sprawie dostaw produktów poszukiwanych przez klientów z Europy

Ufamy , iż  poziom naszych usług oraz  wieloletnie doświadczenie zadowoli naszych klientów w zakresie jakości i efektywności naszych usług logistycznych,  a także odpowiedzialności za powierzone  towary i dbałości o środowisko.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
           
Bosmann Sp. z o.o.
Siedziba:                   
ul. Kilińskiego 210, 93-106 Łódź
Tel. 48 42 6849800
Fax: 48 42 6848808
Email: bosmann@bosmann.com.pl
www.bosmann.com.pl