Wałek do maszyny ultradźwiękowej

Wałek do maszyny ultradźwiękowej jest częścią wyposażenia standardowego, każdej maszyny ultradźwiękowej służącej do zagrzewania i wykrawania wzorów na materiałach różnego rodzaju. Sam wałek jest formą matrycy, którą maszyna dociska do wibrującej sonotrody. Dzięki temu wałek wibruje w danym miejscu materiału. Wzór na wałku może być zróżnicowany i wybrany bezpośrednio pod preferencje klienta. Wałki, które znajdują się w naszym sklepie, mają różne wymiary, jeżeli chodzi o ich szerokość - 10, 25, 50 mm. Produkty w naszej ofercie są stworzone z wysokiej jakości stopu stali hartowanej.

Wałek do maszyny ultradźwiękowej - marki maszyn

W naszym sklepie znajdą Państwo wałki o różnych wzorach i proporcjach. Dostępne w ofercie wałki są przeznaczone do takich modelów maszyn jak m.in.: KS85, KS86, KRS3010, BST75, BST100, BST200, BSU, SU, EGR50, KS.

Wałek do maszyny ultradźwiękowej — modele i zastosowanie

Wałki do maszyn ultradźwiękowych dostępne w naszym asortymencie naszego sklepu pozwalają wykonywać za pomocą maszyn takie zadania jak: produkcja obrusów, wykrawanie koronek, zgrzewanie materiałów syntetycznych, produkcja aplikacji ozdobnych, zgrzewanie włóknin i materiałów termoplastycznych, produkcja wstążek, produkcja maseczek ochronnych z włóknin, zapewnianie trwałość połączeń, zgrzewanie i cięcie włóknin na filtr powietrza i wielu innych. Wałki dedykowane są dla maszyn marki: BOSMANN, KING ULTRASONIC, SUPER ULTRASONIC, EVERGREEN, JAPSEW, K-SONIC. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, w której znajduje się szeroka gama wałków do maszyn ultradźwiękowych.

Do maszyny model: KS85 / KS86 / KRS3010 / BST75 / BST100 / BST200 / BSU / SU / EGR50 / KS / Do maszyn marki: BOSMANN, KING ULTRASONIC, SUPER ULTRASONIC, EVERGREEN, JAPSEW, HI SONIC

Aktywne filtry