Maszyny do produkcji masek FFP2 KN95, FFP3 N95

Maszyny do produkcji masek FFP2 KN95 i FFP3 N95

Maszyny do produkcji maseczek medycznych typu KN95 i N95 w zależności od wybranego rodzaju i modelu, mogą być wyposażone w układy automatyczne lub półautomatyczne. Jakość wykorzystywanych surowców, a także umiejętności operatora takiej maszyny, ma duże przełożenie na ilość wykonanych maseczek w ciągu godziny. Stąd też wspomniana wartość może być różna. Omawiane wyroby, na co z pewnością należy zwrócić uwagę, mogą składać się z czterech, pięciu, a nawet sześciu warstw rożnych włóknin. Z kolei ich specjalny, a zrazem ergonomiczny kształt sprawia, że maski medyczne dokładnie przylegają do twarzy użytkownika. W ten sposób zostaje zapewniony wysoki poziom ochrony przed drobnoustrojami. Dodatkowo pozwalają na znaczne zmniejszenie ryzyka związanego z ewentualnym przedostaniem się cząstek szkodliwych/zakaźnych. Dlatego też maseczka KN95 i N95 zaliczana jest do grona tych wyrobów, z których na co dzień podczas swojej pracy korzystają osoby wchodzące w skład personelu medycznego i nie tylko.

Profesjonalne maszyny do produkcji masek dają gwarancję tego, że wyprodukowane przy ich wykorzystaniu wyroby, zostały wykonane z należytą starannością z zachowaniem obecnie obowiązujących norm i wymogów. Stąd też właśnie maseczka wielorazowa N95, gwarantuje wysoki poziom ochrony przed mikrokroplami unoszącymi się w powietrzu, zapewniając przy tym przepuszczalność powietrza. Dzięki temu nie zostaje również ograniczona swoboda oddychania podczas ich użytkowania. 

Przykładem maszyny, która wykorzystywana jest w procesie, jakim jest produkcja maseczek, a to za sprawą tego, że daje możliwość szybkiego i trwałego przymocowania do wyrobu elastycznej taśmy zakładanej na uszy, jest zgrzewarka. Przy zastosowaniu wymienionego urządzenia, mamy gwarancję tego, że proces związany z łączeniem taśmy do bazowej części maseczki, przebiega bez konieczności użycia dodatkowych spoiw lub klejów.

Aktywne filtry

FLOW PACK BSFL-350 Maszyna...
Nr kat: bsfl350, bsfl-350, flowpack, FLOW PACK, MASK PACKING

FLOW PACK BSFL-350 Maszyna pakująca F... FLOW-PACK BSFL-350 Maszyna pakująca uniwersalna,...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
0,00 zł
0,00 zł