Maszyny zdobnicze

Maszyny zdobnicze wysokiej klasy

Dostępne w ofercie naszej firmy zdobnicze maszyny do szycia to jedna z najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych kategorii urządzeń tego typu na polskim rynku. Oferujemy obecnie kilka modeli maszyn zdobniczych:

Maszyna do wyszywania dekoracyjnego

W naszej ofercie można znaleźć markowe maszyny do wyszywania dekoracyjnego. Przykładem tej techniki jest tzw. ścieg perełkowy, który pozwala uzyskać bardzo atrakcyjne efekty wizualne (w tym efekt fantazyjnego stębnowania poprzez powtórzenie przeszycia w ściegu stębnowym). Możliwość realizacji tego ściegu gwarantuje np. taka maszyna jak ZOJE ZJ9220. Jest to maszyna umożliwiająca szycie ściegiem perełkowym w sposób bardzo dokładny oraz szybki. Te oraz inne maszyny do wyszywania dekoracyjnego mają wysoką prędkość działania (sięgającą nawet 2000 ściegów na minutę). Maszyny do szycia ozdobnego tej klasy mają wagę zapewniającą stabilność pracy oraz są przystosowane przede wszystkim do pracy z materiałami lekkimi i średnimi.

Automatyczne maszyny do szycia zdobniczego

Wszystkie modele maszyn do wyszywania wzorów w dowolnym kształcie z naszej oferty mają w pełni zautomatyzowany system, gwarantujący precyzję działania. Przykładem jest sterowany komputerowo model ryglówki ZOJE ZJ5770A. Jest to maszyna do szycia zdobniczego umożliwiająca szycie w zaprogramowanym polu o wymiarach 120mmx60mm). Dzięki temu możliwe jest zachowanie wysokiej precyzji przy bardzo dużej prędkości obszywania danego materiału. Atutem maszyn takich jak ryglówka jest możliwość przechowywania w pamięci komputerowej dużej liczby wzorów obszyć dekoracyjnych. Urządzenie jest przystosowane do pracy z materiałem o różnej grubości.

Aktywne filtry