Stębnówki jednoigłowe

Stębnówki jednoigłowe

Zarówno w małych pracowniach krawieckich, jak i w dużych szwalniach, jedną z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych maszyn jest stębnówka. Jej zadaniem jest trwałe i efektywne łączenie poszczególnych elementów odzieży, jak również ich sprawne, estetyczne podszywanie. Za jej pomocą wykonuje się ścieg prosty, popularnie nazywany stębnowym, który idealnie sprawdza się podczas zszywania dwóch warstw materiału, ale też równie często pełni on funkcje ozdobne.

Stębnówki znajdujące się naszej ofercie to urządzenia najbardziej znanych i cenionych firm zajmujących się produkcją maszyn do szycia. Różnią się one pomiędzy sobą parametrami technicznymi, dlatego poszczególne modele znajdują zastosowanie podczas szycia tkanin cienkich czy średnich, a niektóre świetnie sobie radzą z szyciem ciężkich materiałów.

Znajdujące się w naszym asortymencie stębnówki to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniające sprawną i efektywną pracę. Są niezastąpione w profesjonalnych szwalniach, pracowniach krawieckich, jak również w przydomowych warsztatach. Dzięki zastosowaniu mocnych, energooszczędnych, innowacyjnych silników maszyny te pracują cicho, a co najważniejsze, pozwalają na oszczędność energii elektrycznej.

Stębnówki jednoigłowe przez nas oferowane to sprzęt cechujący się wytrzymałością, przeznaczony do długotrwałej i wydajnej pracy. Ich konstrukcja jest solidna, wykonana są z odpornych na zniszczenie materiałów. Charakteryzują się parametrami pracy i ponadczasowym designem. Zamocowane na specjalnym blacie umieszczonym na solidnej podstawie stębnówki stanowią niezastąpiony sprzęt, znajdujący szerokie zastosowanie w szwalniach o różnych specjalnościach.

Aktywne filtry