Aktualne oferty pracy Bosmann sp. z o.o.

Jesteś zainteresowany/a wyślij do nas swoją aplikację, a skontaktujemy z Tobą

Pracownik działu handlowego - Handlowiec

Opis stanowiska:

·         Budowanie i realizacja strategii sprzedaży na obsługiwanych rynkach

·         Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych

·         Obsługa platform handlowych

·         Reprezentowanie firmy oraz prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomość branży -  mile widziana

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Prawo jazdy kategorii B

·         Dobra znajomość obsługi komputera

·         Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pracę w pełnym wymiarze godzin, w stałych godzinach

·         Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: bosmann@bosmann.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bosmann sp. z o.o. z Łodzi moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Bosmann sp. z o.o. z Łodzi moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Asystent/ka działu handlowego

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu handlowego i wdrożeniowego w codziennych obowiązkach

  • Przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji sprzedażowej

  • Koordynowanie obiegu dokumentacji

  • Uzupełnienie strony internetowej o niezbędne treści oraz aukcji na platformach handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane wiedza i zainteresowania związane z branżą

  • Łatwość uczenia się

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność planowania i chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Oferujemy

  • Umowa o praca

  • Godziny pracy: 9-17 / pon.- pt.

  • Wsparcie i pomoc doświadczonych współpracowników

  • Elastyczne godziny pracy do uzgodnienia

  • Pracę dla absolwentów i studentów