Nóż pionowy

Noże pionowe krojcze do tkanin

Funkcjonalny nóż krawiecki pionowy to przyrząd niezbędny podczas przycinania tkanin o zróżnicowanej strukturze i wytrzymałości. W naszej ofercie znajdą Państwo uniwersalne rozwiązania, dzięki którym cięcie tkanin będzie jeszcze łatwiejsze.

Dlaczego warto wybrać nasze noże pionowe?

Oferujemy precyzyjne noże pionowe do tkanin, dzięki którym można łatwo, szybko i bez ryzyka prucia przyciąć dowolne rodzaje materiałów. Nasze noże są wszechstronne, gdyż z ich pomocą można obrabiać cienkie i delikatne tkaniny, a także materiały grube i wielowarstwowe. Idealne wykończenie ostrzy sprawia, że każdy z tych materiałów jest przycinany dokładnie tak, jak chce tego krawiec. Kolejnym atutem naszych noży jest precyzja. Są to narzędzia, które składają się z polerowanego ostrza, które:

  • minimalizuje tarcie i zniekształcenia materiału,
  • z łatwością przechodzi przez tworzywa o dużej gęstości.

Trwałość i niezawodność to kolejna zaleta naszych przyrządów. Noże krojcze pionowe są zaprojektowane tak, aby ich użytkownik mógł korzystać z nich przez długie lata. To idealne rozwiązanie dla osób, które profesjonalnie zajmują się obróbką krawiecką i chcą mieć dostęp do precyzyjnego oraz niezawodnego narzędzia, które nie stępi się nawet po bardzo intensywnym dniu pracy.

Jeśli Państwa zdaniem nóż pionowy do cięcia tkanin to narzędzie, które warto mieć w swoim krawieckim zasobniku, to serdecznie zapraszamy do składania zamówień właśnie u nas. Zachęcamy też do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych usług, produktów specjalnych oraz promocji.

Aktywne filtry

CZD3, CZD3-6, NÓŻ PIONOWY...
Nr kat: CZD3, CZD-3, krajarka,, Dayang, Great Ocean, Eastman

CZD3, CZD3-6, NÓŻ PIONOWY 6" 550W, k... DAYANG CZD-3 6"...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
2 000,00 zł
1626,02 zł
CZD-108 DAYANG 5KMN 370W,...
Nr kat: CZD108, CZD-108, Dayang, Great Ocean, KM, krajarka

CZD-108 DAYANG 5KMN 370W, nóż pionowy... DAYANG CZD-108 5" 370W, nóż pionowy, nóż krojczy,...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
1 200,00 zł
975,61 zł