Podszywarki

Podszywarki szwalnicze

Podszywarki do szycia to urządzenia które pomogą zrobić profesjonalne wykończenie odzieży. Maszyna ta została zaprojektowana do produkcji luźnego ściegu, który podtrzyma zawinięty do środka zapas materiału, uniemożliwiając jego wywijanie na zewnątrz. Dzięki delikatnemu odwinięciu materiału możesz obejrzeć ścieg, jednocześnie nie uszkadzając go. Ścieg kryty wykonany przez nasz podszywarki przemysłowe do szycia jest niemal niewidoczny na zewnętrznej stronie odzieży, dlatego często stosuje się go np. w odzieży wieczorowej oraz wierzchniej.

Zapoznaj się z ofertą (jest ona naprawdę szeroka), a jesteśmy pewni, że na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Podszywarka przemysłowa. Do czego służą oferowane przez nas urządzenia?

Podszywarka przemysłowa to narzędzie dobre do wykonania takich prac jak na przykład podwijanie: mankietów, koszulek, rękawiczek, garniturów.

Może być używana do różnorodnych materiałów, w tym np. wełny, bawełny czy mikrofibry.

Podszywarka przemysłowa do szycia oferuje wiele funkcji i parametrów technicznych, w tym np. ścieg kryty. Wysoka jakość wykonania sprawia, że sprzęt ten można wykorzystywać nawet przez wiele lat. Dzięki podszywarkom da się przygotować ścieg o rozmiarze od 3 do 8 milimetrów, co umożliwia uzyskanie różnych efektów wykończenia.

To jeszcze nie wszystko, o czym warto wiedzieć; inną ważną zaletą jest wysoka efektywność podczas codziennej pracy. Przykładowo, maszyna z serii TONY H101M może osiągać prędkość szycia na poziomie wynoszącym nawet 2500 obrotów na jedną minutę, co niewątpliwie zwiększa efektywność wykonywanych obowiązków. Taki stan rzeczy sprawia, że podszywarki do szycia można potraktować jako długofalową, cenną inwestycję.

Podszywarki do szycia, które są dostępne, to kompletne zestawy. Zawierają one właściwie wszystko, czego potrzeba do pracy, w tym między innymi: główkę, silnik, stelaż, stół roboczy.

Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno będziesz zadowolony.

Aktywne filtry

Podszywarka uniwersalna...
Nr kat: h101m, podszywaka, tony, outlet

Podszywarka uniwersalna TONY H101M -... Cena promocyjna: 3500 zł Cena regularna:...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
3 500,00 zł
2845,53 zł
  • Wyprzedaż!