KSONIC KWD2620, kwd-2620 Zgrzewarka Ultradźwiękowa z obrotowym stołem zgrzewającym 20kHz

Nr kat: kwd2620, kwd-2620, ksonic, KWD, plastpol Dostępność:  
Ilość:

  • Maszyna ultradźwiękowa z obrotowym systemem zgrzewania elementów

KSONIC KWD-2620 Cyfrowa Zgrzewarka Ultradźwiękowa 20kHz z obrotowym stołem 

Układ cyfrowy, 20kHz KWD2620 K-Sonic 

Zaawansowana technologicznie cyfrowa zgrzewarka ultradźwiękowa z obrotowym stołem do zgrzewania detali z tworzyw termoplastycznych m.in. PP, PC, PU, PA, PBT, PES, PVC, PM z możliwością precyzyjnej regulacji: prędkości opadania sonotrody, ciśnienia docisku zgrzewania, czasu zgrzewania, głębokości łączenia oraz licznika zgrzanych detali.

Jak działa zgrzewarka ultradźwiękowa 

Pod wpływem ultradźwięków uzyskujemy drgania cząsteczek materiału w wyniku, których wydziela się ciepło dzięki czemu materiał zyskuje właściwości plastyczne i przy docisku łączy się na stałe z drugim materiałem. Łączenie jest trwałe, szczelne i estetyczne.

Stół obrotowy dostosowany do układu KWD-2620 zapewnia wydajność procesu produkcyjnego, a precyzyjnie zaprojektowane formy najwyższą jakość łączonych elementów. 

mała koło.jpg


Parametry techniczne cyfrowej maszyny ultradźwiękowej  KING ULTRASONIC  KWD-2620 

Ikona%20Bosmann%20maszyna%20ultrad%C5%BAwi%C4%99kowa.jpg

 Obrotowy stół wyposażony w dedykowane narzędzia zgrzewające, o średnicy 380mm

✓ Moc: 2200W, Częstotliwość: 20kHz

Zasilanie: 220V-240V, 50/60Hz, 15A

Cylinder: 63Ø x 75mm

Wymiary: 370 x 670 x 1030~1330 (Dł. x Szer. x Wys.)

Ekonomiczna w eksploatacji i precyzyjna

PWM - Pulsacyjna regulacja szerokości amplitudy (50%~100%)

Zabezpieczenie przed przeciążeniem sonotrody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zabezpieczenie przed przeciążeniem układu ultradźwiękowego i zasilającego

✓ Diagnostyka układu ultradźwiękowego przy uruchomieniu

Dzięki precyzyjnej regulacji parametrów zgrzewania jak docisk, czas zgrzewu, przytrzymanie, prędkość opadania sonotrody rezultat łączenia jest na najwyższym poziomie.

Zapewniając najwyższą jakość produktu gotowego oraz powtarzalność zgrzewów.

Zmiana narzędzi jak sonotroda czy stabilizator (forma) są szybkie i proste, co jest ważne przy częstym przezbrajaniu maszyny pod inną produkcję.

.


Zgrzewarki ultradźwiękowe KWD-2620 z obrotowym stołem zastosowanie w produkcji:

Przemysł filtracyjny

kwd2620_2mini.jpg

➥ Ultradźwiękowe zgrzewanie opakowań z materiałów syntetycznych,  – zastosowanie ultradźwięków gwarantuje szczelność zamknięcia i ochronę świeżości artykułów. Zgrzewanie zabawek, produktów AGD, 

➥ Zastosowanie przy produkcjach, które mają dodatkowe obostrzenia w zakresie jakości, trwałości połączeń oraz wymagają atestów bezpieczeństw i zachowania higieny m.in.: zgrzewanie maseczek do oddychania, maseczek higienicznych, zgrzewanie maseczek przeciwpyłowych

➥ Branża motoryzacyjna, zgrzewanie elementów konstrukcyjnych aut i podzespołów. Branża elektroniczna, Elektro-mechaniczna. Zgrzewanie taśm do kabli, zgrzewanie osłon, zgrzewanie obudów do podzespołów elektrycznych, łączenie szczelne osłon do zaworów itp.

ZASADY PROCESU ZGRZEWANIA ULTRADŹWIĘKOWEGO: 

 ➥   Zgrzewarka ultradźwiękowa KWD-2620 znajduje zastosowanie w ciągach produkcyjnych oraz idealnie sprawdza się jako samodzielne stanowisko pracy

 ➥   Maszyny ultradźwiękowe stanowią ekologiczne rozwiązania w zakresie łączenia materiałów syntetycznych

 ➥   Produkcja oparta na zgrzewaniu przy zastosowanie technologii ultradźwiękowego odbywa się eliminując dodatkowe spoiwa jak m.in. nici, klej, taśmy co przekłada się na mniejszą ilość zanieczyszczeń i produkt bardziej ekologiczny

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem tajwańskiej marki KING ULTRASONIC CO., LTD. Lider z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych. Jako jedyni posiadamy autoryzowanym serwisem marki K-SONIC w Europie. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność pracy naszych maszynach, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów. 

Wszystkie maszyny ultradźwiękowe są produkcji tajwańskiej, zgodna z normami europejskimi. Certyfikat: ISO9001, CE, UL

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maszyna w stałej sprzedaży, dostępna na stanie magazynowym firmy. 

W celu uzyskania informacji dot. warunków handlowych, wyceny,  dostępności oraz konsultacji technicznych prosimy o kontakt z naszym wykwalifikowanym działem handlowym, który jest do Państwa dyspozycji. 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

 BOSMANN sp. z o.o. 

ul. J. Kilińskiego 210, 93-106 ŁÓDŹ, POLAND    

 tel.: +(48) 42 684 98 00     kom.: +(48) 513 033 315     www.bosmann.com.pl     @: bosmann@bosmann.com.pl

Zgrzewarka Ultradźwiękowa 20kHz z obrotowym systemem zgrzewania 

W celu uzyskania informacji dot. warunków handlowych, wyceny,  dostępności oraz konsultacji technicznych prosimy o kontakt z naszym wykwalifikowanym działem handlowym, który jest do Państwa dyspozycji. 

Pliki do pobrania!

Produkty powiązane

12

Inne produkty w tej kategorii