Włókniny do produkcji worków do odkurzaczy

Włókniny i tkaniny do produkcji worków do odkurzaczy

Włókniny filtracyjne to bardzo ważne elementy każdego odkurzacza, ponieważ skutecznie oczyszczają powietrze z kurzu, roztoczy i pyłków. Mają zastosowanie w workach i filtrach do odkurzaczy i odgrywają niebagatelną rolą w prawidłowym funkcjonowaniu pracy silnika. Od ich jakości zależy skuteczność odkurzania i pochłaniania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Właśnie dlatego worki do odkurzacza powinny być uszyte z wysokogatunkowych materiałów, zapewniających doskonałą filtrację powietrza.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wysokiej jakości włókniny do produkcji worków do odkurzacz, typu meltblown. To włóknina polipropylenowa 40g/m2, nietkana, posiadająca bardzo delikatne włókna o różnej długości i średnicy, które są nierównomiernie ukierunkowane. Dzięki takim właściwościom włókna zapewniają doskonałą filtrację, izolację i są odporne na rozciąganie i tarcie. Włóknina typu meltblown PP o gramaturze 40g/m2 znajdzie zastosowanie w materiałach filtracyjnych, filtrach do odkurzaczy, kasetonowych i filtrach powietrza oraz workach do odkurzaczy. Metblown cechuje się niskoprzepuszczalną warstwą izolacyjną i stosowana jest w materiałach wielowarstwowych.

W ofercie posiadamy także włókniny trójwarstwowe, kompozytowe, filtracyjne o określonej gramaturze. Tkanina na worki do odkurzaczy składa się kompozycji materiałów spunbond (S) i meltblown (M), które łączone są w nowoczesnej technologii ultradźwiękowej. Struktura materiału to najczęściej kompozycja składająca się z połączenia dwóch warstw spunbond (S) oraz jednej warstwy melt-blown (M) pomiędzy nimi. Taki unikalny kmpozyt cechuje się wieloma cennymi właściwościami, takimi jak swobodny przepływ powietrza i jego mała przepuszczalność, odporność i wytrzymałość na zużycie i zerwanie. Włóknina jest medium o wysokim stopniu filtracji.

Materiały na worki do odkurzacza to produkty wysokiej klasy, które cechują się długotrwałą żywotnością. Ich dodatkową zaletą jest uniwersalizm, można je bowiem wykorzystywać do różnych celów, np. w przemyśle technicznym.

Aktywne filtry