Komponenty do maszyn ultradźwiękowych

Postaw na najlepsze części zamienne do maszyn ultradźwiękowych

Maszyna ultradźwiękowa to nowoczesne i innowacyjne urządzenie, które służy do łączenia elementów za pomocą zgrzewania ultradźwiękowego. W drgania maszyny do zgrzewania ultradźwiękowego wprowadza się łączone elementy, których częstotliwość jest wcześniej określona. Musi być dopasowana do konkretnego przypadku i wielkości danego elementu. Ponadto amplituda również musi być odpowiednia i rozłożona w sposób równomierny. Miejsce łączenia jest podgrzewane do temperatury topnienia, dzięki czemu nabiera plastyczności, następnie pod wpływem narzędzi zgrzewających zostaje połączone. Działania prowadzone za pomocą maszyny ultradźwiękowej powinny być bardzo precyzyjne i dokładne. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie osiągnąć połączenia charakteryzujące się trwałością i odpornością na eksploatacje.

Bezsprzecznie metoda łączenia elementów za pomocą zgrzewarek ultradźwiękowych staje się coraz to bardziej popularna. Jest stosowana na szeroką skalę w przemyśle obróbki i łączenia, w związku z czym wzrosło zapotrzebowanie na części zamienne do maszyn ultradźwiękowych. W naszej ofercie znajdziesz różnego typu oryginalne części zamienne oraz zamienniki do maszyn, których producentami są marki tajwańskie oraz chińskie. Części do zgrzewarek ultradźwiękowych, sonotrody, przetworniki, wałki wykrawające, wałki do obrusów, transducery, końcówki mocy, różne typy bezpieczników, włączniki, regulatory oraz wiele innych elementów również są częścią naszego asortymentu. Części, które są w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Pozwolą Ci one na przywrócenie własności eksploatacyjnych maszynie oraz na jej naprawę. Wszystkie części zamienne do maszyn ultradźwiękowych są przeznaczone do różnych modeli tych maszyn. Można je stosować do modeli: KS85, KS86, KRS3010, BST75, BST100, BST200, BSU, SU, KS, EGR50.

Oferowane przez nas części zamienne są stosowane do urządzeń od takich marek jak BOSMANN, HI SONIC, JAPSEW, EVERGREEN i inne.

Aktywne filtry

KS-TM-1702 Włącznik do...
Nr kat: TM1702, TM-1702, włącznik, KWD, KWB

KS-TM-1702 Włącznik do maszyny ultrad... TM-1702 Włącznik do maszyny ultradźwiękowej do...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
300,00 zł
243,90 zł
15Khz-G ULTRSONIC...
Nr kat: 15khz-g, mask, KN95, ultrasonic, generator

15Khz-G ULTRSONIC GENERATOR, GENERATO... 15Khz...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
6 900,00 zł
5609,76 zł