Drabinkowe - renderki

Przemysłowe renderki drabinkowe

Renderka drabinkowa to maszyna przemysłowa przeznaczone do szycia elastycznego ściegiem drabinkowym. Stanowi ona jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej szwalni i zakładu krawieckiego, który przydaje się wszystkim zajmującym się szyciem zawodowo. Zastosowanie renderki pozwala bowiem na podwijanie dołów w bluzkach i innych wyrobach z dzianin, a także podczas lamowania, rozszywania szwów, ozdobnego przeszywania oraz przeprowadzania szeregu innych operacji krawieckich.

Renderki drabinkowe w ofercie Bosmann

Przemysłowe renderki to obowiązkowy element wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich zajmujących się szyciem dzianiny. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem tego niezwykle uniwersalnego rozwiązania znajdą wysokiej klasy propozycje w ofercie naszego sklepu internetowego Bosmann, który specjalizuje się w imporcie wyselekcjonowanych maszyn spawalniczych. Wybór dostępnych w naszej ofercie produktów pozwala na postawienie na wysokiej klasy urządzenia szwalnicze, takie jak drabinkowa renderka GEMSY 3-igłowa z łożem cylindrycznym oraz 2 lub 3-igłowa renderka AOTORI z łożem płaskim. W ofercie Bosmann znajduje się także oprzyrządowanie dodatkowe, takie jak elektromagnetyczny obcinacz nici DINO.

Renderki dostępne w Bosmann, czyli gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie Wszystkie renderki drabinkowe dostępne w ofercie sklepu Bosmann to urządzenia pochodzące od cenionych producentów, którzy gwarantują zakup najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do zastosowań krawieckich. Proponowane renderki wyróżniają się wysoką sztywnością oraz wytrzymałością na oddziaływanie czynników mechanicznych, co przekłada się na zapewnienie mniejszych wibracji i cichszą pracę urządzenia. Pozwala to na nawet wielogodzinną realizację zadań krawieckich przy zachowaniu najwyższej prędkości szycia.

Renderki drabinkowe i ich zastosowanie

Nowoczesne renderki drabnikowe to wysokiej klasy urządzenia, które doskonale sprawdzają się niezależnie od panujących warunków eksploatacji – sprostają one zarówno cienkim dzianinom, jak i trudnym i niestabilnym materiałom. Dzięki temu wykorzystywane są one na szeroką skalę podczas produkcji odzieży i tekstyliów z dzianin — przemysłowe renderki najczęściej znajdują swoje zastosowanie podczas obszywania odzieży funkcyjnej i sportowej, podwijania rękawów i dołów t-shirtów, a także podczas doszywania gum i gumokoronek.

Aktywne filtry

GEMSY GEM600-01 Renderka...
Nr kat: GEM600, outlet, gemsy

GEMSY GEM600-01 Renderka 3-igłowa z ł... Renderka 3-igłowa, z łożem cylindrycznym,rozstaw...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
2 500,00 zł
2032,52 zł
  • Wyprzedaż!