Maszyny do produkcji masek

Łódź to niewątpliwie po dziś dzień stolica branży tekstylno- włókienniczej w Polsce. To właśnie tutaj mieści się siedziba firmy Bosmann- międzynarodowego przedsiębiorstwa z 25- letnim doświadczeniem w branży. Firma Bosmann specjalizuje się w przemyśle szwalniczym, wykorzystując technologię ultradźwiękową służącą łączeniu materiałów sztucznych, tworzyw syntetycznych.

Produkcja maseczek

Klasyczne maseczki chirurgiczne kojarzone są głównie z pracownikami służby zdrowia.

Maski chirurgiczne mają za zadanie nie tylko chronić pacjenta, który poddawany jest zabiegowi, ale także samego lekarza. Kwestie higieny na bloku operacyjnym, w gabinecie dentystycznym czy kosmetycznym nie podlegają żadnych wątpliwości. Maski ochronne muszą być najwyższej jakości.

Maseczka ochroni każdego, kto nie chce być narażony na bezpośredni kontakt z drobnoustrojami mogącymi wywołać groźne dla zdrowia infekcje.

Firma Bosmann to importer maszyn szwalniczych i zgrzewarek ultradźwiękowych. W portfolio przedsiębiorstwa znajdują się również maszyny do produkcji masek.

Automat HL-K-111 to maszyna do szycia maseczek medycznych trójwarstwowych. W przypadku zakupu firma zapewnia dodatkowo pakiet niezbędnych części zamiennych.

Doświadczeni fachowcy sprostają potrzebom najbardziej wymagających klientów, zapewniając nowoczesny i niezawodny sprzęt.

Maszyny do produkcji maseczek

Maseczka ochronna typu FFP2 z filtrem N95 wykonana z wysokiej jakości włókniny, zwana jest maseczką antysmogową. Jak wiadomo jakość powietrza w miastach i miasteczkach, których mieszkamy, pozostawia wiele do życzenia. Warto więc chronić się maseczką, która jest w stanie wychwycić przynajmniej 90% cząsteczek zawieszonych w powietrzu, w tym bakterii i wirusów.

Zastosowanie ultradźwiękowej zgrzewarki KWH-0328M3 pozwala na łączenie materiałów syntetycznych m.in. włókniny, filzeliny czy wigofil.

Konstrukcja i gabaryty urządzenia pozwalają na zgrzewanie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Aktywne filtry

FLOW PACK BSFL-350 Maszyna...
Nr kat: bsfl350, bsfl-350, flowpack, FLOW PACK, MASK PACKING

FLOW PACK BSFL-350 Maszyna pakująca F... FLOW-PACK BSFL-350 Maszyna pakująca uniwersalna,...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
0,00 zł
0,00 zł