Bezpośredni import nici, dodatków krawieckich, części zamiennych, maszyn szwalniczych, zgrzewarek ultradźwiękowych

.

W firmie Bosmann nieustannie inwestujemy w rozwój, aby świadczyć usługi dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Poszerzamy asortyment, ulepszamy jakość usług, zapewniamy atrakcyjne rozwiązania finansowe.

Specjalizujemy się w imporcie bezpośrednim ze wszystkich stron świata, rynek azjatycki Chiny, Tajwan to rejony w których się specjalizujemy. Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców, fabryk cieszących się największym uznaniem wśród odbiorców co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów i Kooperantów. 

Oferowany przez nas bezpośredni import nici i różnego typu maszyn szwalniczych jak i zgrzewarek ultradźwiękowych to pewna inwestycja, co potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów.

Jako aktywny przedsiębiorca bierzemy udział w licznych targach, wydarzeniach branżowych na arenie międzynarodowej oraz innych inicjatywach, dzięki którym jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w branży i dlatego wyprzedzamy konkurencję.

Zapraszamy do śledzenia aktualności, gdzie znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z naszą firmą.

.

.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, gwarantujemy indywidualne przygotowane warunki współpracy, które staną się dodatkowym atutem naszych relacji biznesowych. 

.

.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji 

Bosmann Sp. z o.o.

93-106 Łódź, ul. Kilińskiego 210
tel.: +48 42 684 98 00
e-mail: bosmann@bosmann.com.pl