Bezpośredni import nici, dodatków krawieckich, części zamiennych, maszyn szwalniczych, zgrzewarek ultradźwiękowych

.

W firmie Bosmann nieustannie inwestujemy w rozwój, aby świadczyć usługi dostosowane do potrzeb każdego Klienta. Poszerzamy asortyment, ulepszamy jakość usług, zapewniamy atrakcyjne rozwiązania finansowe.

Specjalizujemy się w imporcie bezpośrednim ze wszystkich stron świata, rynek azjatycki Chiny, Tajwan to rejony w których się specjalizujemy. Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców, fabryk cieszących się największym uznaniem wśród odbiorców co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów i Kooperantów. 

Oferowany przez nas bezpośredni import nici i różnego typu maszyn szwalniczych jak i zgrzewarek ultradźwiękowych to pewna inwestycja, co potwierdza szerokie grono zadowolonych Klientów.

Od wielu lat jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem tajwańskiej marki KING ULTRASONIC CO., LTD. producenta maszyn, zgrzewarek ultradźwiękowych, które cieszą się dużym uznaniem na świecie. Maszyny ultradźwiękowe K-Sonic są na stałe w naszej ofercie, a technolodzy i inżynierowi z Tajwanu zostają z nami w stałym kontakcie aby wspierać wszelkie działania w zakresie wdrażanie nowych rozwiązań w cykle produkcyjne. 

Jako aktywny przedsiębiorca bierzemy udział w licznych targach, wydarzeniach branżowych na arenie międzynarodowej oraz innych inicjatywach, dzięki którym jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w branży i dlatego wyprzedzamy konkurencję.

Zapraszamy do śledzenia aktualności, gdzie znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z naszą firmą.

.

.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, gwarantujemy indywidualne przygotowane warunki współpracy, które staną się dodatkowym atutem naszych relacji biznesowych. 

.

.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji 

Bosmann Sp. z o.o.

93-106 Łódź, ul. Kilińskiego 210
tel.: +48 42 684 98 00
e-mail: bosmann@bosmann.com.pl