Zaszywarka do worków

Ręczna zaszywarka do worków YaoHan F300A, N600A, ZOJE ZJ26-1A.

Zszywarki do worków Yao Han

W naszym sklepie Bosmann znalazły się wysokiej jakości zszywarki do worków słynnej tajwańskiej firmy Yao Han. Specjalizuje się ona w produkcji części zamiennych oraz urządzeń do szycia, które są dostarczane do ponad stu krajów na świecie. Yao Han ściśle koncentruję się na kontroli jakości swoich produktów, czego dowodem jest to, że posiada ona liczne certyfikaty oraz prestiżowe wyróżnienia. Sprzęt tej marki to naprawdę dobra inwestycja.

Dostępne w naszej ofercie ręczne zszywarki worków cechują się uniwersalnością, pozwalając na zszywanie najróżniejszych toreb i siatek, m.in. papierowych, juntowych, płóciennych, polietylowych, sizalowych, bawełnianych, foliowych, lennych. Urządzenia umożliwia stworzenie mocnego, a zarazem elastycznego szwu ściegiem łańcuszkowym.

Zszywarka do worków jest łatwa i prosta w obsłudze. Można ją także swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Sprzęt dobrze sprawdza się w różnych warunkach. Urządzenie posiada rękojeść ze specjalnego tworzywa, co gwarantuje większe bezpieczeństwo użytkowania. Zaletą sprzętu jest to, że działa on ciszej. Posiada on automatyczny nóż oraz niezawodny system smarowania.

Oferujemy modele zszywarek YaoHan F300A, N600A, ZOJE ZJ26-1A oraz ich części zamienne. Urządzenia cechują się trwałością i długą żywotnością. Wymagają jednak stosowania odpowiedniego oleju, o rekomendowanej gęstości oraz lepkości. Sprzęt objęty jest okresem gwarancyjnym. Do każdej zszywarki dołączany jest certyfikat CE.

Ręczne zszywarki znacznie ułatwiają pracę, pozwalając na szczelne zamknięcie worków wykonanych z najróżniejszych materiałów. Ich obsługa nie sprawia większego problemu. Urządzenia marki Yao Han to pod wieloma względami doskonały wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

YAOHAN F300A ZASZYWARKA DO...
Nr kat: F300, YAOHAN, F300A

YAOHAN F300A ZASZYWARKA DO WORKÓW F300A - YAO HAN F300A Zaszywarka do worków...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
2 800,00 zł
2276,42 zł
Urządzenie do zamykania...
Nr kat: N600A, YH-N600, yaohan, newlong, ZJ26-1

Urządzenie do zamykania worków, zasz... YH-N600, YAO HAN...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
1 499,00 zł
1218,70 zł