BOSMANN 

Sp. z o.o. powstała w 1994 roku  w największym  włókienniczym mieście centralnej Europy – w  Łodzi i  jest  profesjonalną  firmą zaopatrywaną przez wiodących  tajwańskich i chińskich producentów  różnego rodzaju maszyn do szycia tradycyjnego , zgrzewania i szycia  ultradźwiękowego oraz  części zamiennych . Ponadto firma nasza oferuje usługi  serwisowe, usługi pikowania ultradźwiękowego, wynajmu powierzchni magazynowych i inne. 

SZYCIE
Przemysłowe maszyny do szycia odzieży, butów, toreb, bielizny, strojów kąpielowych, jeansów, odzieży ochronnej  itp.

Części zamienne i akcesoria takie jak: stopki, płytki, chwytacze, noże krojcze i pozostałe części zamienne oraz akcesoria szwalnicze takie jak nici, krzesła obrotowe, lampki szwalnicze, nożyczki krawieckie, igły, obcinaczki do nici  itp.

ZGRZEWANIE
Włóknin:  przemysłowe ultradźwiękowe zgrzewarki do zgrzewania, łączenia i wykańczania  jednorazowej odzieży ochronnej, w tym odzieży medycznej , fartuchów chirurgicznych i ochronnych, nakładek na obuwie, czepków, przykryć  na stoły operacyjne , prześcieradeł , masek ochronnych, filtrów powietrza,  wody, oleju, pyłów oraz worków do odkurzaczy, worków filtracyjnych do klimatyzacji  itp.

Plastików:   przemysłowe ultradźwiękowe i obrotowo-tarciowe zgrzewarki do zgrzewania detali z tworzyw sztucznych  zastosowanych dalej w przemyśle samochodowym, spożywczym, elektronicznym, AGD, do produkcji opakowań  oraz w przemyśle tekstylnym do produkcji koronek odzieżowych , obrusów, serwetek, koców, pokrowców, zasłon itp.  Maszyny te zapewniają bardzo wysoką wydajność i doskonałą  jakość gotowych wyrobów .

PIKOWANIE
Przemysłowe ultradźwiękowe maszyny do pikowania ultradźwiękowego bez użycia igieł i nici . Wykonujemy usługi pikowania a także sprzedajemy ultradźwiękowe maszyny do pikowania bezszwowego. Produkty przepikowane stosuje się w przemyśle odzieżowym (płaszcze i kurtki, kamizelki ),  meblowym , (tapicerka, materace , śpiwory,  torby itp.) Maszyny te zapewniają bardzo dużą wydajność i  doskonałą jakość gotowych wyrobów.

POLITYKA FIRMY 
Naszym celem jest zdobycie prestiżowej pozycji na rynku poprzez umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta w przystępnych cenach. Ciągle poszerzamy wachlarz usług, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz nasze „know-how” oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Chętnie podejmujemy się indywidualnych projektów tworząc unikalne rozwiązania i maszyny dostosowane  do potrzeb klienta, wykorzystując przy tym najnowsze zdobycze techniki i wiedzę inżynierską.

Powstałe w ten sposób prototypy tworzą naszą własną linię maszyn produkcyjnych, które sprzedajemy na całym świecie pod marką BOSMANN.

USŁUGI 

Firma Bosmann Sp. z o.o. oferuje również :

  • - pomoc  w kontaktach z producentami z Azji w sprawie dostaw produktów poszukiwanych przez klientów z Europy
  • - wynajęcie nowoczesnej powierzchni magazynowej  ca 2500 mtr kw. do składowania  towarów klienta,  w doskonałej lokalizacji  jakim jest centrum Europy  i Polski -  Łódź, Kilińskiego 210, z indywidualną opieką dedykowanego pracownika,  usługą  pakowania, przepakowania i etykietowania  zgodnie z życzeniem klienta oraz ochroną powierzonego towaru 24h/7 dni.

Ufamy , iż  poziom naszych usług oraz   wieloletnie doświadczenie zadowoli  naszych klientów   w zakresie jakości i efektywności naszych usług logistycznych,  a także odpowiedzialności za powierzone  towary  i  dbałości o środowisko.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Nazwa firmy:             
Bosmann Sp. z o.o.
Siedziba:                   
ul. Kilińskiego 210 , 93-106 Łódź
Tel. 48 42 6849800
Fax: 48 42 6848808
Email: bosmann@bosmann.com.pl
www.bosmann.com.pl