Jak usprawnić produkcję obrusów

                                      na Wielkanoc?

   

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt, które co roku świętujemy w Polsce. Już niebawem domy wszystkich wypłenią dekoracje, ozdoby wielkanocne. Jako, że zapotrzebowanie na ozdoby domowe, w tym obrusy, jest duże, a Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, chcielibyśmy podzielić się sposobem na usprawnienie szycia tekstyliów takich jak obrusy czy serwety Wielkanocne.

 

 Prezentujemy Państwu najlepsze rozwiązanie do produkcji obrusów  - wałki ozdobne Bosmann, przeznaczone do wykrawania obrusów, serwet i innych elementów dekoracjnych. 

Wałki ozdobne to perfekcyjne rozwiązanie do produkcji obrusów na maszynie ultradźwiękowej.

  

Dlaczego warto szyć ultradźwiękowo z użyciem naszych wałków?  

Nasze wałki pozwalają na szybkie i wydajne wykrawanie materiału, a produkt końcowy wykończony jest w sposób estetyczny i powtarzalny. Niektóre z możliwych do osiągnięcia na materiale efektów przedstawiamy poniżej:

   

Dzięki wielości oraz uniwersalności wzorów, obrusy wyprodukowane za pomocą wałków firmy Bosmann będą idealnie prezentować się na obrusach na każdą okazję. Dostępne u nas są również wałki z wzorami przeznaczonymi pod konkretne okazje – na przykład wałki przeznaczone do produkcji obrusów Wielkanocnych.

   

Szyj ultradźwiękowo - szyj lepiej!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wałków do wykrawania obrusów? Zajrzyj w kategorię: KOMPONENTY DO MASZYN ULTRADŹWIĘKOWYCH - > WAŁKI TNĄCO-ZGRZEWAJĄCE DO MASZYNY ULTRADŹWIĘKOWEJ -> WAŁKI DO WYKRAWANIA OZDOBNEGO 23MM, 50MM KS-85, lub skontaktuj się z nami:

   

 Bosmann sp. z o o 

 tel: +48 42 684 98 00,

+48 513 033 315, bosmann@bosmann.com.pl