Zapraszamy na targi PLASTPOL XXVII 

(23-26.05.2023)

TECHNOLOGIA ULTRADŹWIĘKOWA W ZGODZIE Z NATURĄ

Ekologiczne i energooszczędne formy łączenia i zgrzewania materiałów syntetycznych 

Zapraszamy do naszego stoiska gdzie będziecie mieli Państwo możliwość zapoznać się z ekologicznymi rozwiązaniami, metodami łączenia i zgrzewania ultradźwiękowego materiałów syntetycznych.

Dbanie o środowisko oraz gwałtownie rosnące ceny energii skupiają dziś uwagę wszystkich firm dlatego tak ważne jest zastosowanie nowoczesnych technologii.

Firma Bosmann sp. z o.o. od ponad 30 lat jest bezpośrednim dystrybutorem maszyn zgrzewających ultradźwiękowo marki K-Sonic Co. Ltd. Tajwan. Nasze doświadczenie oraz staż w branży gwarantują najwyższą jakość układów ultradźwiękowych oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Siedziba firmy zlokalizowana jest w centrum Polski co tylko ułatwia współpracę.

  Targi Plastpol 2023 w Kielcach to już kolejna edycja wydarzenia, w którym Firma Bosmann Sp. z o.o. bierze udział. Przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy  to branża, w której nasze maszyny ultradźwiękowa wpisują się idealnie.

  Jest to świetna okazja byśmy mogli przybliżyć odwiedzającym zasady działania maszyny ultradźwiękowych, możliwości które daje zgrzewanie materiałów syntetycznych oraz pomóc w adaptacji podzespołów ultrasonicznych w ciągach produkcyjnych.

  Maszyny ultradźwiękowe przez swoją wszechstronność znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu gdzie obecne są tworzywa sztuczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego, będziemy mieli możliwość objaśnić wszelkie zagadnienia dot. technologii ultradźwiękowej oraz przeprowadzenia testów. 

Spotkajmy się na naszym stoisku podczas

PLASTPOL (23-26.05.2023) 

Skontaktuj się z nami i umów się na indywidualne spotkanie

+48 513 033 315, biuro@bosmann.com.pl