NS434 ISM SILNIK SPRZĘGŁOWY 380V 4P Wolnoobrotowy DO MASZYN SZWALNICZYCH

420,00 zł Brutto

341,46 zł Netto

Nr kat: ns434, silnik ism, ism motor Dostępność:   W magazynie
Ilość:

NS434 ISM SILNIK SPRZĘGŁOWY 380V 4P Wolnoobrotowy DO MASZYN SZWALNICZYCHdo przemysłowych maszyn szwalniczych z potrójnym transportem, do ciężkiego szycia

Zalety:
1. Silnik jest specjalnie zaprojektowany do pracy z maszynami przemysłowymi, zachowując doskonałą wydajność.2. Zminimalizowano wibracje i hałas.
2. Ekstremalnie niski wzrost temperatury silnika podczas pracy.
3. Wielkość i waga koła zamachowego eliminuje utratę prędkości podczas pracy sprzęgła. Tarcze sprzęgła wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, uniemożliwiających poślizg. Prawidłowe działanie sprzęgła pozwala na błyskawiczne uruchamianie i zatrzymywanie maszyny do szycia
.
4. Silnik jest wyposażony w ciaśniejszy pasek, niż te o wymiarach amerykańskich. Naprężenie paska jest łatwe do regulacji, poprzez poluzowanie nakrętki regulacyjnej.


Parametry techniczne

Moc W (KM) 400 (1/2)
Prędkość 1425 obr/min
Zasilanie 380 V
Waga 25kg
Całkowita długość 376mm

 

Warunki promocji: 

1. Odbiór osobisty w siedzibie firmy Bosmann sp. z o.o., ul. J.Kilińskiego 210, Łódź.

2. Sprzedaż wyłącznie na rzecz osób mających kwalifikacje zawodowe, niezbędne do instalacji silnika.

INSTALACJA: sprzedaż świadczymy tylko na rzecz osób mających kwalifikacje zawodowe, uprawnienia, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania instalacji urządzenia elektrycznego.

 

Z uwagi na możliwość uszkodzenia delikatnych elementów w trakcie transportu zakup silnika tylko w siedzibie firmy. Więcej informacji pod numer telefonu 42 684 9800.

NS434 ISM SILNIK SPRZĘGŁOWY 380V 4P Wolnoobrotowy DO MASZYN SZWALNICZYCH do przemysłowych maszyn szwalniczych z potrójnym transportem, do ciężkiego szycia.

Pliki do pobrania!

Produkty powiązane

9

Inne produkty w tej kategorii