KRS3010-SR Maszyna ultradźwiękowa do szycia odzieży ochronnej, kombinezonów - K-SONIC

Nr kat: krs3010SR, KRS-3010S, ksonic Dostępność:  
Ilość:

KRS3010-SR Maszyna ultradźwiękowa do szycia odzieży ochronnej, kombinezonów - K-SONIC 

Idealna do szycia odzieży jednorazowej, medycznej oraz kosmetycznej.

Częstotliwość 30kHz

Zgrzewarka ultradźwiękowa ze specjalną rolkową sonotrodą dedykowana do materiałów elastycznych oraz cienkich materiałów i włóknin. 

Model KSR-3010s to maszyna przeznaczona do wymagających precyzji produkcji, wyposażona w specjalną rolkową; rotacyjną sonotrodę oraz wałek, które w połączeniu ze sobą podczas pracy ułatwiają transport tkaniny i gwarantują szczelność szwu tym samym połączenia. Idealnie nadaje się do zgrzewania materiałów cienkich i delikatnych wymagających trwałego połączenia. 

Maszyna ultradźwiękowy o częstotliwości 30kHz (niskiego szumu, zapewni komfort podczas pracy) do zszywania czyli do łączenia m.in. włóknin syntetycznych, materiałów elastycznych, termozgrzewalnych, folii, tkanin o zastosowaniu medycznym.

Parametry

  • Częstotliwość: 30kHz
  • Zasilanie: 230-240V, 50-60Hz
  • Moc: 900W
  • Prędkość: 0-10m/min. 
  • Wymiary wałka zgrzewającego: Ø80 * 10 mm
  • Powierzchnia robocza wałka: 12 mm
  • łoże płaskie 
  • L120 * W55 * H120cm 130kg 

Zastosowanie:

 • Łączenie i zgrzewanie materiałów syntetycznych
 • Produkcja jednorazowej odzieży medycznej, wykonanej z materiałów syntetycznych, m.in. produkcja fartuchów medycznych, fartuchów ochronnych, odzież ochronna w medycynie, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym itp.
 • Zgrzewanie cienkich i problematycznych materiałów syntetycznych
 • Zgrzewanie elastycznych materiały takich jak rozciągliwe włóknin, dzianin, lycry
 • Łączenie foliiZastosowanie technologii ultradźwiękowej w procesie produkcji pozwala wyeliminować tradycyjne szycie, a efekty łączenia przekładają się na estetykę  finalnego wyrobu, sprawiają że staje się on gładki, szczelny bez defektów jakie można uzyskać podczas konwencjonalnego  zastosowania maszyn szwalniczych.

Sonotroda jak i wałek wykonane są z najwyższej jakości materiału co przekłada się na efekty zgrzewu jak i żywotność narzędzi. 

 Łączenie za pomocą ultradźwięków gwarantuje najwyższą jakość połączeń, szczelność oraz eliminuje stosowanie igieł nici jak i innych spoiw.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maszyny ultradźwiękowe mają szerokie zastosowanie przy łączeniu materiałów syntetycznych. Każdy materiał syntetyczny wymaga dostosowania odpowiedniego narzędzia zgrzewającego czyli wałka.

Wałki do zgrzewania ultradźwiękowego Bosmann wykonane są precyzyjnie z najwyższej jakości stali, służą jako matryca. Wałek dociśnięty do wibrującej sonotrody skupia wibracje w określonym punkcie materiału. Układ, kształt oraz wielkość punktów w zależności od wzoru wałka i daje określony efekty: ozdobne wycinanie krawędzi, zgrzewanie dwóch lub więcej warstw materiału, odcinania materiału lub wycinanie w nim otworów o różnych kształtach. 

BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem tajwańskiej marki KING ULTRASONIC CO., LTD. Lider z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych. Jako jedyni posiadamy autoryzowanym serwisem marki K-SONIC w Europie. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność pracy naszych maszynach, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów. 

Wszystkie maszyny ultradźwiękowe są produkcji tajwańskiej, zgodna z normami europejskimi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

BOSMANN sp. z o.o.

ul. J. Kilińskiego 210, 93-106 ŁÓDŹ, POLAND    

☎ tel.: +(48) 42 684 98 00     kom.: +(48) 513 033 315     www.bosmann.com.pl     @: bosmann@bosmann.com.pl

KSONIC KRS-3010SR maszyna ultradźwiękowa do odzieży medycznej o częstotliwości 30kHz

zgrzewarka ze specjalną rolkową sonotrodą do materiałów elastycznych oraz włóknin o zastosowaniu medycznym

Pliki do pobrania!

Produkty powiązane

9

Inne produkty w tej kategorii