KSONIC KRS3010 Maszyna ultradźwiękowa do szycia odzieży ochronnej, kombinezonów

Nr kat: krs3010, KRS-3010, ksonic Dostępność:  
Ilość:

KSONIC KRS3010 Maszyna ultradźwiękowa do szycia odzieży ochronnej, kombinezonów  

Idealna do szycia odzieży jednorazowej, medycznej oraz kosmetycznej.

Częstotliwość 30kHz

Zgrzewarka ultradźwiękowa ze specjalną rolkową sonotrodą dedykowana do materiałów elastycznych oraz cienkich materiałów i włóknin. 

Model KSR-3010s to maszyna przeznaczona do wymagających precyzji produkcji, wyposażona w specjalną rolkową; rotacyjną sonotrodę oraz wałek, które w połączeniu ze sobą podczas pracy ułatwiają transport tkaniny i gwarantują szczelność szwu tym samym połączenia. Idealnie nadaje się do zgrzewania materiałów cienkich i delikatnych wymagających trwałego połączenia. 

Maszyna ultradźwiękowy o częstotliwości 30kHz (niskiego szumu, zapewni komfort podczas pracy) do zszywania czyli do łączenia m.in. włóknin syntetycznych, materiałów elastycznych, termozgrzewalnych, folii, tkanin o zastosowaniu medycznym.

Parametry

  • Częstotliwość: 30kHz
  • Zasilanie: 230-240V, 50-60Hz
  • Moc: 900W
  • Prędkość: 0-10m/min. 
  • Wymiary wałka zgrzewającego: Ø80 * 10 mm
  • Powierzchnia robocza wałka: 12 mm
  • łoże płaskie 
  • L120 * W55 * H120cm 130kg 

Zastosowanie:

 • Łączenie i zgrzewanie materiałów syntetycznych
 • Produkcja jednorazowej odzieży medycznej, wykonanej z materiałów syntetycznych, m.in. produkcja fartuchów medycznych, fartuchów ochronnych, odzież ochronna w medycynie, przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym itp.
 • Zgrzewanie cienkich i problematycznych materiałów syntetycznych
 • Zgrzewanie elastycznych materiały takich jak rozciągliwe włóknin, dzianin, lycry
 • Łączenie foliiZastosowanie technologii ultradźwiękowej w procesie produkcji pozwala wyeliminować tradycyjne szycie, a efekty łączenia przekładają się na estetykę  finalnego wyrobu, sprawiają że staje się on gładki, szczelny bez defektów jakie można uzyskać podczas konwencjonalnego  zastosowania maszyn szwalniczych.

Sonotroda jak i wałek wykonane są z najwyższej jakości materiału co przekłada się na efekty zgrzewu jak i żywotność narzędzi. 

 Łączenie za pomocą ultradźwięków gwarantuje najwyższą jakość połączeń, szczelność oraz eliminuje stosowanie igieł nici jak i innych spoiw.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maszyny ultradźwiękowe mają szerokie zastosowanie przy łączeniu materiałów syntetycznych. Każdy materiał syntetyczny wymaga dostosowania odpowiedniego narzędzia zgrzewającego czyli wałka.

Wałki do zgrzewania ultradźwiękowego Bosmann wykonane są precyzyjnie z najwyższej jakości stali, służą jako matryca. Wałek dociśnięty do wibrującej sonotrody skupia wibracje w określonym punkcie materiału. Układ, kształt oraz wielkość punktów w zależności od wzoru wałka i daje określony efekty: ozdobne wycinanie krawędzi, zgrzewanie dwóch lub więcej warstw materiału, odcinania materiału lub wycinanie w nim otworów o różnych kształtach. 

BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem tajwańskiej marki KING ULTRASONIC CO., LTD. Lider z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych. Jako jedyni posiadamy autoryzowanym serwisem marki K-SONIC w Europie. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność pracy naszych maszynach, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów. 

Wszystkie maszyny ultradźwiękowe są produkcji tajwańskiej, zgodna z normami europejskimi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

BOSMANN sp. z o.o.

ul. J. Kilińskiego 210, 93-106 ŁÓDŹ, POLAND    

☎ tel.: +(48) 42 684 98 00     kom.: +(48) 513 033 315     www.bosmann.com.pl     @: bosmann@bosmann.com.pl

KSONIC KRS3010 maszyna ultradźwiękowa do odzieży medycznej o częstotliwości 30kHz

zgrzewarka ze specjalną rolkową sonotrodą do materiałów elastycznych oraz włóknin o zastosowaniu medycznym

Pliki do pobrania!

Produkty powiązane

11

Inne produkty w tej kategorii