Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM 2019 w Poznaniu

Technologia ultradźwiękowa czyli ekologiczne zgrzewanie

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty proekologiczne.

Targi POL-ECO SYSTEM to połączenie środowiska biznesowego i edukacyjnego, stąd też gościmy na tym wydarzeniu jako wystawca z sektora maszyn ultradźwiękowych, które biorą udział w procesie produkcji wszelkich filtrów do oczyszczania m.in. powietrza i wody.

Przemysł filtracyjny, a co za tym idzie produkcja oparta na technologii zgrzewania ultradźwiękowego odbywa się eliminując dodatkowe spoiwa jak m.in. nici, klej, taśmy co przekłada się na mniejszą ilość zanieczyszczeń i produkt bardziej ekologiczny.

W dobie obecnych czasów bardzo ważne jest ochrona środowiska i dbałość o czystość powietrza, stąd też ważne jest stosowanie filtrów które mają wpływ na czystość powietrza, przedostawanie się zanieczyszczeń do środowiska i oczyszczenie powietrza, którym oddychamy jak to ma miejsce np. przy filtrach do klimatyzacji

Przemysł filtracyjny

Filtry absolutne

Filtry rolkowe

Filtry węglowe

Filtry kasetowe

Filtry do lakierni

Filtry kartonowe

Filtry kompaktowe

Filtry klasy: F7, F9, M5

Filtry kieszeniowe szklane

Filtry metalowe tłuszczowe

Filtry kieszeniowe syntetyczne

Filtry HT wysokotemperaturowe

Nawilżacze powietrza i osuszacze

Włókniny filtracyjne syntetyczne, rękawy filtracyjne