Dla Państw wygodny uruchomiliśmy możliwość szybkiego opłacania zakupów w naszym sklepie internetowym

Usługa PayU przyspieszamy obsługę Państwa zamówień, dzięki czemu wysyłki realizujemy tego samego dnia, w którym zamówienia zostały złożone i opłacone, bez potrzeby oczekiwania na zaksięgowanie konwencjonalnych metod płatności na naszym koncie.

Dzięki płatności PayU m.in. za części zamienne do maszyn szwalniczych albo nici do szycia maszynowego już następnego dnia zamówienie może być u Państwa w firmie bez konieczności przygotowywania określonej kwoty pieniędzy dla kuriera przy pobraniu. 

PayU jest wiodącym dostawcą usług płatniczych gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, szybkość ich realizacji i wygodę podczas realizacji zamówień. 

Zapraszamy do korzystania z tej formy płatności, w razie pytań nasz dział handlowy jest do Państwa dyspozycji. Sposoby realizacji płatności w sklepie www.bosmann.com.pl, wybierz co dla Ciebie najwygodniejsze

Płatność elektroniczna za pomocą PayU - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.  Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Przelew - wpłaty należy dokonać na numer rachunku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia

Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru