Profesjonalny nóż ultradźwiękowy do cięcia tkanin

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 60 000,00 zł

Profesjonalny nóż ultradźwiękowy do cięcia tkanin

Nóż ultradźwiękowy to najwyższej klasy narzędzie, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie precyzyjnych cięć w przypadku różnego rodzaju tkanin. Wykorzystując wspomniane wyżej rozwiązanie, unikniemy efektowi strzępienia się materiałów, do którego bardzo często dochodzi w trakcie procesu cięcia mechanicznego. Stosując nóż ultradźwiękowy do cięcia tkanin, tworzymy estetyczne i jednolite zakończenia brzegów. Wspomniana kwesta związane jest ściśle z tym, że do zamknięcia krawędzi materiału dochodzi poprzez jego nadtopienie, co skutecznie zapobiega jego ewentualnemu rozdzieraniu.

Ze względu na możliwość regulacji czasu zgrzewania oraz zastosowanie docisku manualnego, nóż ultradźwiękowy doskonale sprawdza się w przypadku wielu różnych tkanin. Mowa w tym momencie zarówno o materiałach syntetycznych, termoplastycznych, jak i tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, prezentowane narzędzie pozwala na wykonanie operacji cięcia bez obaw o emisję toksycznych gazów oraz wysoką temperaturę.

Parametry techniczne, jakimi charakteryzują się tego typu urządzenia, dają gwarancję efektywnej, precyzyjnej i niezawodnej pracy. Dodatkowo w większości modeli, nóż ultradźwiękowy do materiałów jest narzędziem dość prostym w obsłudze, dzięki czemu cały proces związany z cięciem tkanin przebiega szybko i bezproblemowo. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Z kolei wbudowana wentylacja pozwala zapobiegać ewentualnemu nagrzewaniu się generatora, do którego mogłoby dojść podczas cięcia.

Część z dostępnych na rynku noży ze względu na swoją konstrukcję, a także zastosowane w nich rozwiązania, mogą być wykorzystywane zarówno do cięcia manualnego, jak i do ich instalacji w ciągu produkcyjnym.

 

Produktów: 4

Aktywne filtry

nóż pneumatyczny
Nr kat: mt-a110, pneumatic, knife, knifeholder, automat

Uchwyt pneumatyczny z ostrzem, Obudow... Ostrze krążkowe z obudową noża pneumatyczny...

Cena
array(4) { ["name"]=> string(13) "Złoty polski" ["iso_code"]=> string(3) "PLN" ["iso_code_num"]=> string(1) "0" ["sign"]=> string(3) "zł" }
1 250,00 zł
1016,26 zł