KS-86 Maszyna ultradźwiękowa do szycia, cięcia i zgrzewania włóknin i materiałów termoplastycznych KSONIC

38 745,00 zł brutto

31500,00 zł netto

Nr kat: KS86, ks-86 Dostępność:   Ostatnia sztuka
Ilość:

Maszyna ultradźwiękowa do szycia, cięcia i zgrzewania włóknin i materiałów termoplastycznych KS-86 K-SONIC

Certyfikat: ISO9001, CE, UL

 

Ultradźwiękowa maszyna produkcji tajwańskiej do cięcia i zgrzewania materiałów syntetycznych z zawartością min.65% włókien sztucznych. Umożliwia bardzo wydajne cięcie i zgrzewanie po linii prostej oraz wzdłuż dużych krzywizn. Proces zgrzewania jest bardzo szybki, obsługa maszyny prosta, a wszechstronność zastosowania technologii ultradźwiękowej pozwala na zaadaptowanie jej w wielu branżach.

 

Maszyna ultradźwiękowa KS-86 jest niezastąpionym rozwiązanie przy wykrawaniu materiałów sprawiających problemy przy cięciu tradycyjnymi metodami. Dedykowana jest do cięcia i zgrzewania średnio grubych materiałów, doskonale sprawdza się jako urządzenie zgrzewające m.in. kilka warstw włókniny polipropylenowej. Technologia ultradźwiękowa zapewnia szczelność i wytrzymałość połączeń.

Zgrzewarka ultradźwiękowa KS-86 znajduje zastosowanie w ciągach produkcyjnych oraz idealnie sprawdza się jako samodzielne stanowisko pracy.   

 

Parametry techniczne:   

Zasilanie 230 V / 50Hz

Częstotliwość: 20kH

Moc: 1400W

Szerokość wzoru do 25mm

Film pokzaujący pracę maszyny zachęcamy do obejrzenia

 

Zgrzewarki ultradźwiękowej KS-86 zastosowanie w produkcji:

Przemysł filtracyjny: zgrzewanie warstw włóknin filtracyjnych, rękawy filtracyjne, łączenie warstw włóknin w filtry powietrza m.in. F7, F9, filtry klimatyzacyjne, filtry wody, filtry oleju, zgrzewanie worków do odkurzaczy, filtry do odkurzaczy, wkłady z węglem aktywnym,

  • Produkcja jednorazowej odzieży medycznej oraz jednorazowych elementów kosmetycznych, które spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa: zgrzewanie ultradźwiękowe jednorazowe fartuchów medycznych, prześcieradła, poszwy medyczne, skarpety, ochraniacze na buty itp.
  • Zgrzewanie i wykrawanie produktów codziennego użytku tj. ściereczki, ręczniki, pokrowce,
  • Ultradźwiękowe zgrzewanie opakowań z folii i innych materiałów syntetycznych – zastosowanie ultradźwięków gwarantuje szczelność zamknięcia i ochronę świeżości artykułów
  • Zastosowanie przy produkcjach, które mają dodatkowe obostrzenia w zakresie jakości i trwałości połączeń m.in.: ultrasoniczne zgrzewanie wkładów balistycznych, bezszwowe łączenie materiału w kamizelkach kuloodpornych, zgrzewanie saszetek z włóknin, zgrzewanie pokrowców z folii zachowujących szczelność, zgrzewanie maseczek do oddychania, maseczek higienicznych,

 

 

Maszyny ultradźwiękowe mają szerokie zastosowanie przy łączeniu materiałów syntetycznych. Każdy materiał syntetyczny wymaga dostosowania odpowiedniego narzędzia zgrzewającego czyli wałka.

Wałki do zgrzewania ultradźwiękowego Bosmann wykonane są precyzyjnie z najwyższej jakości stali, służą jako matryca, dociśnięty do wibrującej sonotrody skupia wibracje w określonym punkcie materiału. Układ, kształt oraz wielkość punktów w zależności od wzoru wałka daje określony efekty: ozdobny wykańczanie/wycinanie krawędzi, zgrzewanie dwóch lub więcej warstw materiału, odcinania materiału lub wycinanie w nim otworów o różnych kształtach. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na wałki do maszyn ultradźwiękowych

 

 

Jako firma BOSMANN Sp. z o.o. jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem marki KING ULTRASONIC CO., LTD. Lider z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie łączenia i zgrzewania detali z tworzyw sztucznych. Jako jedyni jesteśmy autoryzowanym serwisem maszyn ultradźwiękowych. Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność pracy, a to bezpośrednio przekłada się na wydajność i obniżenie kosztów.

 

Wszystkie maszyny ultradźwiękowe są produkcji tajwańskiej, zgodna z normami europejskimi.

.

Maszyna ultradźwiękowa do szycia, cięcia i zgrzewania włóknin i materiałów termoplastycznych KS-86 K-SONIC

Certyfikat: ISO9001, CE, UL

 

UWAGA: Maszyna w stałej sprzedaży, dostępna na stanie magazynowym firmy.

Zachęcamy do kontaktu z nami konsultacji technicznych oraz poznania cen.  Prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 42-6849800 lub EMAIL: bosmann@bosmann.com.pl

 

Pliki do pobrania!

Inne produkty w tej kategorii